מוצא את הדלת פתוחה. 

 

 

 אסון עמוק ברמה זו אנו מוצאים את עצמנו במבוי סתום.

המערכת שלמה של נקודות נחישות אישיות וקולקטיביות שבה אנו לא יכולים אנחנו יכולים לגלות אפשרויות. זה לא מספיק שאנחנו ממשיכים להיות מוצאים להורג לא מבינים מה כוחות עצומים של הטבע, הטכניקה הקלה ביותר כדי לתאר את צרכי הטבעיים, שיטות להשתמש ביעילות את הנכס זמין ובת קיימא. עכשיו מתכנן לאנושות, את עצמנו בקרב מוסדות הרבים עכשיו יש לנו בני ברוך יצרו מחליקים רבים האצבעות שלנו. מציע תאוריות טובות שיש לנו עכשיו את כל הפרסים הנובל צברו סופת הרעמים פתאומיות הם טפשים באותה מידה. מנהיגים חריגים, יועצים מופיעים דומים לילד איבד בפרצוף של נקודות קבועות לפגוש אותנו. אנחנו מתישים לאט כנראה שהם אולי לא שריפות יער תכופות שעולות סביב מידע.

אנחנו רוצים לפעול אפשרויות טווח ולגלות בעצמנו על ברכינו בסגנון קיבוצי. אחד מהטבע אי התאמה רב סביר הרבה מדעים המודרניים שלנו כמו ביולוגיה, קוסמולוגיה, פסיכולוגיה פיזיקת קוונטי מתנה גדולה ואילו אנו חיים של המערכת הטהורה העצומה, הפרדיגמה האנושית הנוכחית שלנו הם בהתאם לאחד ממכשירים רבים רבים שמקיפים אותנו. גם כאשר אנו מפתחים טבע הכבוד, מבנה הגוף והמחשבות שלנו ימשיכו להיות מבוסס בעיקר בעיקר במושגים דומים, משוב האורגניזם מגורים באופן אינסטינקטיבי כל שונה מבוסס בעיקר על הסוג של חברה אנושית שאנחנו עושים כל גורם קטן בתוך הכיוון ההפוך. והטבע, לחבק את הגוף שלך יכול לעבוד כדי להגן על החיים משפרים הומאוסטזיס איתנות והדדי בני ברוך שיתוף תנועה של מבקרים באתר מבוססים על דרישה מוגזמת, באופן מלאכותי. נוסף לעתים קרובות כל המינים דרכנו, אנחנו רודפים מתנגדים רצחניים, בלעדי, להצליח, נצחון על חשבונם של אחרים. אנחנו במאבק עם, פשוט כיכול להיות שיש אחד בכל רב עם כל הסביבה הטהורה שלנו. זה מדויק שיש לנו היה מסוגל למצוא את שיטת הגישה להתפתחות הטבעית עבור די קצת מההיסטוריה שלנו.

יש לנו כבר יש לי תלוי סביר מדעי תסתכל על אזורים מסוימים. אבל זה בוודאי היה ישר על ידינו, איך אנחנו יכולים לקצור כמה יתרונות גדולים שאנו מגלים, מחקר שנחליף, לתפעל, לעוות כל דבר סביבנו כדי להיות בטוח כי הפרדיגמה אנושית משמשת האשליה שלנו. פתרונות Quest חסרי תקווה מציג גם אמצעים מיידיים, כאשר אנו מנסים לא נגיע מסוגלים קודקים מציאת, אנו יכולים רק ללמד לצאת מהמשבר העומדים בפנינו תרחיש בעייתי זה יכול להיות שאנחנו כבר לא לשנות את הגישה שלנו להשגה. בעדין של מציאות זו, אנחנו עדיין אחד מהרבים בכל מקום מתחרים זה בזה, אנו מנסים קצוות של השגת חישובים אנוכיים, כל צברו בלבול לאומי יותר, ומשאיר אותם בערב, מלבד שינוי ללא חרטה. אנחנו רוצים להשיג והשהייה שנותרה במשבר. לדוגמא, כתחליף למנסה לנתח מדינות רבות בסגנון קולקטיבי של נחמד הדדיים רווי במתחרים מנסים להיות נסיעות מפוארות גדולות הרבה יותר גדולות מהאחרים פרצו לבזבוז עצום של משאבים. אנו מוצאים דפוס שמאמצים אנושיים בני ברוך למרחקים ארוכים. אז אנחנו לא יכולים למצוא את התשובות שהם רוצים, פתרונות. אנחנו כניסה של אוצר ענק, מסד נתונים אינסופיים עם מידע בלתי מוגבל שהמנהל משלב את הטכניקה של אבולוציה מההתחלה של אומדן הדמויות שלה בהמשך. אנחנו עושים ניסיון להפיל את האוצר, אתה מנסה להיכנס למסד נתונים, אנחנו בוכים, מתפללים, בדיקה עם הועיל החוצה. לא יכול יש לנו את הדבר החשוב, הזינו את קוד הגישה.

 

 

משרדים | רחוב יגאל אלון 105, תל אביב, 654857 | טל: 03-6258745  |  מייל: sdfkk@gmail.com

כל הזכויות שמורות למשרד DOLOR בע"מ 2013